DK Dukla Pardubice

Vítejte na oficiálních stránkách DK Dukla!

Pohledáváte vhodné prostory pro pořádání Vaší akce, plesu či představení nebo pro svou firmu, raut či konferenci? Jste na správném místě! Využijte našich prostor v novém interiéru DK a uspořádejte s naší asistencí jakýkoliv typ akce. Rádi vyhovíme Vašim potřebám!

DK Dukla

Pronájem prostor

 

Pro firemní a skupinové akce nabízíme celoročně ideální prostředí, prostory a služby, díky kterým můžete s minimální námahou zrealizovat vaše školení, konference, rauty, kongresy, meetingy, oslavy, ev. další kulturní či společenské akce dle vašeho výběru. Při vašich firemních akcích můžete využívat připojení k internetu, projektor, plátno a další služby.

 

Rezervujte si včas termíny pro své plánované akce. Kontaktujte nás pro bližší informace na tel. 605 922 794 nebo na emailu dkdukla@dkdukla.cz.

 

 

Konferenčně:

 

Velký sál

- školně až 120 míst

- konferenčně až 200 míst

- divadelně až 380 míst

- včetně služeb pořadatelů a technika

- vhodné i pro koncerty a divadelní představení

- včetně ozvučení

 

Salónek

- až 40 míst

- bez ozvučení

 

Klubovny

- 6 kluboven pro 144 míst

- vhodné pro semináře, školení či předváděcí akce

 

Kino

- 490 míst

- včetně služeb technika

 

 

Plesy:

 

Velký sál

- až 344 míst plus parket

- včetně služeb pořadatelů a technika

- včetně ozvučení

 

Salónek

- až 40 míst plus parket

- bez ozvučení

 

Klubovny

- 6 kluboven pro 144 míst

 

Snack Bar

- spousta pochutin

 

 

 

Nabízíme k pronájmu kancelář o celkové výměře 64 m ² a kancelář o celkové výměře 9 m ², cena dohodou. Výhodné místo - Dům kultury Dukla Pardubice, Gorkého 2573. Součástí nájmu - úklid, recepce, parkování. V okolí veškeré dostupné služby - restaurace, MHD, pošta, školka atd. Bližší informace na tel. čísle: 774 690 703

V případě zájmu o pronájem výše uvedených prostor nás neváhejte kontaktovat na čísle 605 922 794 nebo na emailu dkdukla@dkdukla.cz. Vypracujeme Vám přesnou cenovou nabídku.